درباره ما

کارخانه لوله و پروفیل کیهان یکی از برترین تولیدکننده لوله و پروفیل در ایران می باشد که در سال 1370 فعالیت تولیدی خود را در تهران آغاز نموده است.

تولیدات این شرکت با ظرفیت 350000 تن در سال شامل لوله های سیاه و سفید آب، لوله های صنعتی، لوله های گاز، گاردریل، پروفیل های مربع و مستطیل، پروفیل درب و پنجره و بوشن های فولادی می باشد که جهت تولید این محصولات در کارخانه کیهان از آخرین تکنولوژی جوش القائی فرکانس بالا و گالوانیزه با میکرون بالا زیر نظر متخصصان با تجربه بهره برده می شود و محصولات پس از کنترل دقیق کیفیت از کارخانه خارج می گردند.

روش تولید

ورقهای فولادی سرد و گرم به صورت رول وارد کارخانه گشته و پس از عبور از قسمت برش وارد خط تولید می شود. دو سرکلافهای بریده شده فولادی توسط غلطکهای افقی و عمودی دستگاه فرمینگ طی چند مرحله به هم نزدیک شده در مرحله جوش، لبه آنها با جوش القائی فرکانس بالا به یکدیگر جوش داده می شود.

پس از آن لوله وارد قسمت سایزینگ شده با عبور از چندین غلطک و ترک هدها و تبدیل به محصول مورد نظر، در قسمت برش به ابعاد تنظیم شده برش داده می شود و در صورت لزوم پس از انجام تست های مورد نیاز یا گالوانایز بسته بندی و جهت تحویل آماده می گردد.

از نقاط قوت و دلایل تمایز کارخانه لوله و پروفیل کیهان نسبت به سایر شرکتهای مشابه می توان به موارد ذیل اشاره داشت.

  • نازل ترین قیمت، بالاترین کیفیت و برخورداری از رضایت مشتریان
  • تحویل سریع و به روز و استفاده از ورقهای فولاد مبارکه در تولید محصولات
  • سابقه طولانی (از سال 1370)، تجربه مواجهه با انواع مسائل مربوط به بازار و در نتیجه مسلط و قابل اعتماد

“بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت و تحویل سریع و به روز از افتخارات با سابقه ترین تولید کننده(لوله و پروفیل کیهان) است.”

گواهینامه های شرکت تولیدی لوله و پروفیل کیهان